Příští léto se skauty vyrazíme do Holandska – na Intercamp 2019

7. – 10. 6. 2019 PLZEŇ —- >>>>  DE STEEG, HOLANDSKO

Juhůůůů, dnes v noci jsme si vybojovali účast v českém kontingentu mířícím v červnu 2019 na jednu z velkých mezinárodních skautských akcí. Jde o 53. ročník INTERCAMPU, který společně pořádá osm zemí – Velká Británie, USA, Francie, Německo, Holandsko, Belgie, Polsko a v neposlední řadě Česko. Právě u nás se INTERCAMP naposledy pořádal v roce 2015, a to v Jaroměři. Zpět se k nám vrátí v roce 2024 a věříme, že naši členi budou též u toho 🙂

Ale k letošnímu ročníku. Jeden z našich cílů zněl zapojit oddíl více do mezinárodních akcí a aktivit skautského hnutí. A je to tu. Osm z nás – kluků a holek z Khepery, Rychlíků a Jezdců vyrazí v létě do Holandska na akci, která má za cíl propojovat mladé skauty a skautky, připravit pro ně zajímavý, ale i poučný program a spoustu netradičních zážitků. INTERCAMP 2019 bude vůbec největším v historii, na zámku v panství DE STEEG se nás sejde přes 4 000, přičemž z Česka vyrazí 500-600 skautů a skautek.

Program propojuje účastníky z různých zemí do týmů, které spolu prochází celovíkendovou hrou, plní různé aktivity, nebo i jen jdou na výlet. V tábořišti je připravena „plaza“ – náměstíčko, kde na děti čeká spousta aktivit.. Zkrátka, je na co se těšit. A my se těšíme!

Více info (v EN) o akci zde: www.intercamp.info

 

 

 

  

 

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *