Oslavili jsme československé výročí

28. 10. 2018 Plzeňské oslavy vzniku Československého státu

Přidali jsme se ke skautským oddílům napříč republikou a v neděli 28. 10. vyrazili rozdávat trikolóry (a radost z nich). Ve dvě jsme se ve složení Glum, Radar, Borat, Kuze, Sysel, Tuleň, Aleš, Natálka, Patník a Amálka sešli u Andělíčka, později se připojila Ananas, odpojil se Aleš a ještě později zase Patník, který mířil do divadla. Od Andělíčka jsme z organizačních důvodů vyrazili k Plaze (jídlo, převlečení málo oblečených členů skupiny 😉 ). Už cestou tam jsme zjišťovali, přes občasnou nevlídnost některých lidí, že stužek bude málo. Bezvýsledně jsme zkusili plazácké papírnictví, zkoušeli zavřená papírnictví, Dům látek, atp.  Stužky, které jsme měli připraveny, jsem rozdali během hodiny, bylo to 250 kusů 🙂

Když bylo rozdáno, vyrazili jsme na Street Food Festival do Depa, kde jsme si dali půl hodiny rozchod, hodinku jsme se zahřáli v klubovně a vyrazili na průvod, kterého jsme se hrdě zúčastnili. Oslavu výročí narození Československa zakončil ohňostroj.

Za účastníky sepsal Radar

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář