LISTOPADOVÁ KHEPER-VÝPRAVA

10. – 11. 11. 2018 VÝPRAVA S PŘESPÁNÍM NA KLUBOVNĚ

Kheper, Kheper!
Za pár dní náš čeká listopadová družinovka, tedy Khepera sama sobě 🙂 Sejdeme se v sobotu 10. 11. ve tři hodiny u „naší“ klubovny v Habrové, kde přespíme. Večeři si dáme na ohníčku (bude-li počasí), proto prosím s sebou jídlo, které zvládneme sníst i studené, případně. V neděli si dáme obídka v rámci výletu, v rámci kterého nás čeká pár podzimních výzev. Celá výprava se ostatně ponese v listopadovém duchu..

Vyzkoušíme si něco z tábornických dovedností, něco pěkného si vyrobíme a čas bude i na odborky a stezky, které si holky chtěly plnit 🙂

Tak se moc těším, doufám, že se nás sejde plný počet!
Démon(ka)

 

Pozvánka k příjemnému zobrazení ZDE: LISTOPADOVÁ KHEPEVÝPRAVA_pozvánka_PDF

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *