DUBNOVÉ ZÁVODY PRO LIŠTIČKY

8. 4. a 21. 4. PLZEŇ

Lištičky, zbystřete sluch! V dubnu se konají hned dvě akce, na kterých bychom neměli chybět.

MALÁ MLSNÁ OPICE, 8. duben

Jedná se o Malou mlsnou opici, která proběhne v neděli 8. dubna. Bližší informace podáme zde a mailíkem rodičům přihlášených dětí. Náš oddíl je tradičním účastníkem závodu a rádi bychom postavili tým i letos. Čeká nás spousta legrace 🙂

Prosíme o zprávu Démonovi, které děti se budou moci v daném termínu zúčastnit, potřebujeme sestavit a přihlásit tým.

ZÁVOD VLČAT A SVĚTLUŠEK, 21. duben

Druhý závod, který je plzeňským kolem celočeského Závodu vlčat a světlušek (ZVaS), se koná 21. 4. Na tento termín je naplánovaná výprava, která bude dvoudenní. Od pátku 20. dubna do soboty 21. dubna. Přespíme nejspíše v naší klubovně a v sobotu ráno vyrazíme na závod. ZVaS je pro děti skvělou příležitostí, jak potkat skauty z celé Plzně, vyzkoušet si zajímavé věci a užít si spoustu legrace 🙂

Prosíme o informaci – SMS nebo mail – Démonovi, abychom mohli přihlásit účastníky a náhradníky, kdyby nám někdo onemocněl.

Těšíme se a děkujeme předem za informace o účasti Vašich dítek 🙂

Démon

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *