SEZNAM AKCÍ NA 2. POLOLETÍ

Milý rodičové,

i druhé pololetí bude nabité a to nemluvíme o pravidelných výpravách. Zde stáhnete PDF Akce Modrého útesu v 2. pololetí. Hned v únoru nás čeká Jarňácká expedice, kde se dozvíme něco o přežití v přírodě, vypilujeme nové dovednosti a samozřejmě si zahrajeme řadu zajímavých her.

Naše světlušky a vlčata – LIŠTIČKY – čeká v dubnu Malá mlsná opice, tradiční závod pro tuto věkovou kategorii. Termín je 7. nebo 8. 4., což upřesníme hned, jak organizátoři přesný termín uvolní. Čeká nás spousta týmové zábavy, potkáme skauty z celé Plzně a vyzkoušíme si spoustu zajímavých věcí. Bylo by fajn, kdybychom se sešli v hojném počtu.

V květnu pak vyrazíme na velkou střediskovou hru, kterou letos jako oddíl spoluorganizujeme. A bude to stát za to a těšíme se, že se sejdeme nejlépe v plném počtu. Hry se účastní všechny oddíly našeho mateřského střediska.

A v neposlední řadě tábor! Na ten se už od konce toho minulého usilovně těšíme. Pište si do diářů: 14. – 28. 7., ať vám nic neuteče 🙂

Tento seznam ale určitě není konečný. Některé akce totiž zatím jen nemají termín.
O všem vás budeme včas informovat 🙂

vedení Modrého útesu

 

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *