ODDÍLOVÝ BAZAR, ZTRÁTY A NÁLEZY A ODDÍLOVÉ PŘEDMĚTY

Milí členi a členky a oddíloví rodiče,

jak na Nový rok, tak po celý rok! Rozhodli jsme se vytvořit nástroj, který umožní provětrat jak skautské skříně vašich dítek, tak ztráty a nálezy, které se množí v naší maličké klubovně.

Na tomto webu jsme spustili novou sekci ODDÍLOVÝ BAZAR, jejímž cílem je zprostředkovat nákup či předání BAZAROVÝCH SKAUTSKÝCH VĚCÍ jako je kroj, šátky, nášivky nebo třeba i botky, baterka nebo batoh, které by někdo ještě mohl využít. Pokud budete mít cokoli, co je možné předat či prodat mladším členům oddílu, neváhejte s fotkou a popisem kontaktovat Učitele nebo Démona, kteří vše dodají na web, nebo kontaktují přímo zájemce. Pár už jich máme, tak směle do toho 🙂 Snad se nám sekci podaří zprovoznit tak, abyste příspěvky mohli vkládat napřímo. O všem vás budeme informovat.

V dané sekci však kromě bazarových věcí najdete i zbrusu nové ODDÍLOVÉ PŘEDMĚTY, které služebně mladší členové nemají, a třeba by udělaly radost 🙂

V sekci však v nejbližších dnech najdete i předměty ze ZTRÁT A NÁLEZŮ, které jsme sice mezi dětmi vyhlásili a předvedli, ale stejně nám pořád zabírají jeden růžek klubovny. Projděte, a pokud poznáte, neváhejte kontaktovat rádce vaší družiny nebo opět Učitele s Démonem. Myšlenkou je, že po každé výpravě se na webu objeví nová várka zatoulaných věcí, které už v rámci posledního dne výpravy nenašly svého majitele.

Těšíme se na čilý výměnný ruch.
Dobrý začátek nového roku vám přejí vedoucí Modrého útesu.

 

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *