ODDÍLOVÝ BAZAR, ZTRÁTY A NÁLEZY A ODDÍLOVÉ PŘEDMĚTY

Milí členi a členky a oddíloví rodiče,

jak na Nový rok, tak po celý rok! Rozhodli jsme se vytvořit nástroj, který umožní provětrat jak skautské skříně vašich dítek, tak ztráty a nálezy, které se množí v naší maličké klubovně.

Na tomto webu jsme spustili novou sekci ODDÍLOVÝ BAZAR, jejímž cílem je zprostředkovat nákup či předání BAZAROVÝCH SKAUTSKÝCH VĚCÍ jako je kroj, šátky, nášivky nebo třeba i botky, baterka nebo batoh, které by někdo ještě mohl využít. Pokud budete mít cokoli, co je možné předat či prodat mladším členům oddílu, neváhejte s fotkou a popisem kontaktovat Učitele nebo Démona, kteří vše dodají na web, nebo kontaktují přímo zájemce. Pár už jich máme, tak směle do toho 🙂 Snad se nám sekci podaří zprovoznit tak, abyste příspěvky mohli vkládat napřímo. O všem vás budeme informovat.

V dané sekci však kromě bazarových věcí najdete i zbrusu nové ODDÍLOVÉ PŘEDMĚTY, které služebně mladší členové nemají, a třeba by udělaly radost 🙂

V sekci však v nejbližších dnech najdete i předměty ze ZTRÁT A NÁLEZŮ, které jsme sice mezi dětmi vyhlásili a předvedli, ale stejně nám pořád zabírají jeden růžek klubovny. Projděte, a pokud poznáte, neváhejte kontaktovat rádce vaší družiny nebo opět Učitele s Démonem. Myšlenkou je, že po každé výpravě se na webu objeví nová várka zatoulaných věcí, které už v rámci posledního dne výpravy nenašly svého majitele.

Těšíme se na čilý výměnný ruch.
Dobrý začátek nového roku vám přejí vedoucí Modrého útesu.

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *