VÁNOČNÍ VÝPRAVA

15. – 17. 12. 2017 KUBRICHTOVA BOUDA

Na letošní Vánoční výpravu se už začínáme těšit. Vyrážíme v pátek 15. prosince, sraz v 17 hodin na vlakovém nádraží. Dítka vám vrátíme v neděli, přijďte si pro ně tamtéž, a to v 16:45. Co s sebou, kolik za to, a kam to poslat, najdete přímo v pozvánce zde: 2017-12 vánoční výprava_pozvánka_PDF

Na „Vánočce“ na nás čeká tradiční vánoční oběd (nebo večeře), vánoční zvyky, téma klidu a míru.. A dárečky! Každé dítko nechť vezme tolik dárečků, kolik chce a pro ty, pro které chce. Připravený je i dáreček oddílový, takže každý něco dostane. Já už se těším tedy velmi.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedoucího své družiny nebo přímo Učitele.
Krásné Vánoce!

#hlavnevklidu #svatkylaskyamiru

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *