LISTOPADOVÉ PŘESPÁNÍ A ÚNIKOVKA PRO RODIČE

24. – 25. LISTOPADU, PLZEŇ, KLUBOVNA MODRÉHO ÚTESU

V listopadu nás čeká další víkendová akce oddílu. V pátek se sejdeme v 18:00 v klubovně, kde budou mít děti připraven program a kde přespí. Rodičům od 19 hodin začíná úniková hra, na kterou je třeba se předem přihlásit finálně do 16/11 (Učitelovi nebo Démonovi), a poté posezení v hospůdce – zvolili jsme Šach Mat.

V sobotu děti čeká celodenní výlet v rámci Plzně, sestavíme si svou oddílovou cache, vůbec první skautskou „kešku“ v regionu 🙂 Děti vám vrátíme ještě v sobotu, sraz bude v 18:00 v klubovně. Více info v letáčku: 2017-11 Listopadové přespání a únikovka pro rodiče

Těšíme se!

 

 

 

 

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *