RODINNÝ VÍCEBOJ (TEAMBUILDING)

11. ZÁŘÍ OD 17:00 V NAŠÍ KLUBOVNĚ

Se začátkem školního roku jsme se rozhodli připravit akci nejen pro děti, ale i pro rodiče – celou rodinu.
PŘIJMĚTE POZVÁNKU na RODINNÝ VÍCEBOJ, který prověří vaši rodinnou soudržnost a a týmovou spolupráci. Přijďte si zasoutěžit v  týmu se svými dětmi. Pro lepší představu, bude to takový malý teambuilding.

Těšit se můžete na soutěžní stanoviště, večerní posezení u grilu (ohně) a informace o tom, co a jak děláme. Dozvíte se více o akcích pro děti a rodiče v novému skautském roce, celoroční hře, ale i výpravách, které nás v dalším roce čekají.

AKCE JE SOUČÁSTÍ NÁBORU NOVÁČKU DO ODDÍLU. NA AKCI JSOU VÍTÁNY ZEJMÉNA DĚTI OD 5 DO 10 LET A JEJICH RODIČE. TUTO POZVÁNKU SDÍLEJTE DÁLE. DĚKUJEME 🙂

Těšíme se na vás!

17:00                 začátek akce

17:00 – 18:30   plnění rodinných úkolů na jednotlivých stanovištích

18:00 – 20:00 grilování dobrot, které si rodiny donesou (na místě budou k zakoupení buřtíky a chleba)

19:00                vyhlášení nejúspěšnějších rodinných týmů

19:00 – 20:00 informace o novém skautském roku, dotazy rodičů, volný program

Oficiální konec programu je ve 20 hodin, pokud však bude panovat dobrá nálada, rozhodně končit nemusíme a rádi s vámi posedíme déle 🙂 Čas udáváme pro vaši představu a možnost si vše naplánovat.