NÁBOR 2017/2018

Hledáte pro vaše dítě zajímavou volnočasovou aktivitu, která mu přinese spoustu zábavy,  nové dovednosti  a partu kamarádů, která spolu spolu zažije  velká i malá dobrodružství?
Chcete, aby se o sebe umělo postarat, naučilo se vycházet a spolupracovat s ostatními dětmi a trávilo svůj volný čas v bezpečném prostředí? 
Přihlaste ho do skautského oddílu – třeba právě k nám 🙂
Nechte své díte vyrůst ve skautu, největší volnočasovéDo našeho oddílu přijmeme nové členy – kluky a holky od 5 do 10 let. Zároveň uvítáme i starší „děti“ a dospělé od 16 let, kteří mají vztah k práci s dětmi, baví je vymýšlet nové věci a chtěli by se zapojit do vedení oddílu. Protože nových nápadů a šikovných rukou není nikdy dost 🙂
Nejlepší čas, kdy se do oddílu přidat, je právě září, kdy se nováček přirozeně zapojí do běhu oddílu a nové celoroční hry, která děti bude provázet jak na schůzkách každý týden, tak i na výpravách jednou za měsíc. Naskočit však může kdykoli  později – během roku.
PŘEHLED DRUŽIN 12. ODDÍLU MODRÝ ÚTES PLZEŇ

 

Zaujal vás skauting jako příležitost pro vaše dítě? Chcete vědět víc?

Přečtěte si například ČLÁNEK o stále větším zájmu o skauting –  ten je v očích české veřejnosti spojen s pobytem v přírodě, výchovou ke spolupráci, dobrodružstvím a pomocí druhým. Dozvíte se, že skautů a skautek v Česku stále přibývá – za posledních 11 let vzrostla skautská základna o 40 %, na současných 58 000 členů. Dále, že Junák – český skaut je zároveň nejznámější organizací pro volnočasové aktivity dětí a mládeže v Česku. Celosvětově pak je skauting největším hnutím pro děti a mládež na světě – hlásí se k němu okolo 50 milionů dětí, mladých lidí a dospělých dobrovolných vedoucích ve 216 zemích světa.

Co všechno může vaše dítě ve skautském oddíle získat vám představí ZPRÁVA, kterou Junák – český skaut vydal u příležitosti letošních náborů do skautských oddílu po celém Česku.

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *