SCHŮZKY DRUŽIN 2017/2018

Schůzky čtyř družin oddílu Modrý útes jsou stanoveny!

Srnky, naši nejmladší, od 5 do 7 let, se budou scházet v pondělí od 17:00 do 18:30 pod vedením Chechtáka a Šuplíka.

Lištičky, děti od 8 do 10 let, mají schůzky v úterý od 17:30 do 19:00 s Glumem a Démonem.

Rychlíci, holky a kluci od 11 do 14 let, čtvrtek od 17:00 do 19:00. Družinu vede Radar s Ludem.

Jezdci, kluci od 15 do 17 let se budou potkávat ve středu.

To vše tradičně v naší klubovně v Cukrovarské 5, v areálu USK Slavia Plzeň u Papírenské lávky.

V září, ale i po celý rok probíhá nábor nových členů do oddílu – zejména děti od 5 do 10 let. Znáte-li někoho, kdo hledá zajímavou a všestrannou aktivitu pro své děti, určitě mu pošlete odkaz na náš web nebo Facebook.

Rádi mezi sebou přivítáme i starší členy (16+), kteří mají rádi práci z dětmi a bavilo by je zapojit se do vedení oddílu. Děkujeme za sdílení 🙂